1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
24,5 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
1915
olej, karton
27,5 x 21,5 cm
Signatura: T. F. Š.
kol. 1910
kresba tužkou, papír
25,5 x 20,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1910
kresba tužkou na papíře
17 x 21,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1910
kresba tužkou na papíře
20 x 26,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1910
tužka na papíře
22 x 16 cm
Signatura: nesignováno
21 x 30 cm
Signatura: T. F. Šimon
litografie
14 x 10,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
25 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
1906
barevný monotyp
21,5 x 16 cm
Signatura: F Šimon Paris
1898
olej na kartonu
22,5 x 18,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1898
16,3 x 12,5 cm
Signatura: T. F. Šimon