1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
barevný lept, akvatinta
30,5 x 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
27 x 35 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
32 x 23 cm
Signatura: T. F. Šimon
24,5 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
cca 1910
26,5 x 11 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
cca 1905
20 x 14 cm
1905
měkký kryt
20 x 12,5 cm
Signatura: F. Šimon, monogram v tisku
lept, II.stav
20 x 26 cm
Signatura: T. F. Šimon
1915
litografie
15 x 10,5 cm
Signatura: monogram v tisku
kolem 1910
26,5 x 23 cm
kolem 1910
28 x 22 cm
kolem 1928
kresba tužkou, tuší
9 x 13,5 / 9,5 x 5 cm
Signatura: 1 x monogram