1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
19,5 x 17 cm
Signatura: T. F. Šimon
mezzotinta
26 x 18 cm
Signatura: v desce TFŠ
1917
19,5 x 10 cm
Signatura: T. F. Šimon
20 x 17,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1922
lept č. 16
16 x 23,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1924
lept č. 100
25,5 x 17 cm
Signatura: T. F. Šimon
1917
kresba tužkou, papír
29 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
21 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
21 x 14 cm
Signatura: T. F. Šimon
kresba tužkou, papír
20,5 x 25,5 cm
Signatura: T. Šimon
20 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept 17/50
26 x 32 cm
Signatura: T. F. Šimon