1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1911
21,5 x 16,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
22 x 16,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
13,5 x 21,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
uhel
19 x 15 cm
Signatura: nesignováno
1903
uhel
20 x 16 cm
Signatura: F. T. Š. Paris
olej, plátno
98 x 84 cm
Signatura: T. F. Šimon 1933
verni mou
37,5 x 49 cm
Signatura: F. T. Š
1916
verni mou
36 x 40,5 cm
Signatura: Š. T. F. 1916
16 x 13,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
16 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
olej, plátno
50,5 x 38 cm
Signatura: FTŠ
1908
20,8 x 25,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 08