1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
19,5 x 14 cm
Signatura: T.F.Šimon
1913
tužka
20 x 16 cm
Signatura: FŠ.
1908
tužka
25 x 19 cm
Signatura: T.F.Šimon
suchá jehla (2. stav)
24,5 x 20 cm
Signatura: T.F.Šimon
kresba tužkou, karton
30 x 20 cm
Signatura: T.F.Šimon
lept (1. stav)
43,5 x 32 cm
Signatura: T.F.Šimon 1934.
1912
kresba tužkou, papír
27,5 x 25 cm
Signatura: nesignováno
30 x 23 cm
Signatura: T.F.Šimon
30 x 20 cm
Signatura: T.F.Šimon
38 x 27,5 cm
Signatura: v tisku TFŠ 1932
lept, autorský tisk
30 x 23 cm
Signatura: T.F.Šimon
lept, č. 12
30 x 21 cm
Signatura: T.F.Šimon