1877–1942
851
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko TFŠ
lept, autorský tisk
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
akvarel
v 46,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
lept, č. 120
v 31,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
lept č. 13
v 16 ✕ š 11,5 cm
vernis mou, barevná akvatinta č. 68
v 32 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ, UD monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 9
v 30,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 236
v 30 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD 2 x monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 5.
v 35 ✕ š 31 cm
barevný lept č. 283
v 29,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 54
v 26,5 ✕ š 30,5 cm
barevný lept č. 54
v 24 ✕ š 30,5 cm