1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
cca 1910
kresby tužkou
16 x 18 cm, 17 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
1917
20 x 26 cm
Signatura: nesignováno
1898
37 x 26 cm
Signatura: nesignováno
1912,1910
barevná tužka, tužka
17 x 15 cm, 17 x 11 cm
Signatura: nesignováno
1908
20,7 x 13 cm
Signatura: TFŠ 19/2 08 Paris
cca 1910
17 x 20 cm, 21 x 13 cm
Signatura: nesignováno
vernis mou
30 x 29 cm
Signatura: T. F. Šimon
1921
barevný dřevoryt č. 121
34,5 x 46,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
barevný dřevoryt č. 25
51 x 37,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
41 x 30 cm
Signatura: T. F. Šimon
9,8 x 8,3 cm
Signatura: nesignováno
16,6 x 14,8 cm
Signatura: T. F. Šimon