1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
vernis mou
30 x 29 cm
Signatura: T.F.Šimon
kresba tužkou, karton
50 x 40 cm
Signatura: T.F. Šimon
30 x 23 cm
Signatura: T.F. Šimon, v tisku T.F.Š.
38 x 27,5 cm
Signatura: T.F. Šimon
vernis mou
29 x 23,5 cm
25 x 16 cm
1911
22 x 18 cm
21 x 15 cm
Signatura: T.F. Šimon
23,5 x 19 cm
tužka, papír
22 x 12, 12 x 9,5 cm, 14 x 9 cm
Signatura: T.F.Š.
1899
olej, plátno
39 x 25 cm
Signatura: F. Š. 99. Dubrovník
kresba rudkou, papír
27 x 20,5 cm
Signatura: T.F.Š. Rab 1935