1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: T. F. Šimon v desce
8,5 x 6 cm
1906
14 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
1927-30
12 x 9 cm
Signatura: monogramem TFŠ v tisku
1910
lept, I. stav
21 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon
13,5 x 16 cm
1913
mezzotinta
25 x 18,5 cm
1906
kresba perem
13,5 x 19 cm
1907
12 x 16,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
2x cliché verse
13,5 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon 1941
1911
20 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
1908
měkký kryt, nátisk ze škrtlé desky
32 x 40 cm
Signatura: monogram T. F. Š. v desce