1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1911
21 x 20 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1911
21 x 15 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1911
20 x 22 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1911
13,5 x 22 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1911
16 x 22 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevný lept č. 1
28 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevná litografie č. 115
37,5 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevná litografie
14,5 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
dřevoryt, č. 59
30 x 25 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
olejová tempera, karton
30 x 40 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
21,5 x 22 cm
Signatura: PD T.F.Š
1917
pastel, běloba, karton
18 x 18 cm
Signatura: DU T.F.Š. 1917