1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
13 x 10 cm
Signatura: v desce T. F. Š.
6,6 x 4,2 cm
Signatura: T. F. Šimon
17,5 x 14 cm
Signatura: T. F. Šimon
6,5 x 5 cm
Signatura: T. F. Šimon
36 x 34,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
32 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon
33 x 45 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ
vernis mou
36,5 x 46 cm
Signatura: T. F. Šimon 1919, v tisku TFŠ
50 x 36 cm
Signatura: T.F.Šimon, v tisku TFŠ 1933
26 x 22 cm
1911
litografie, III. etat
32,5 x 21,7 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ 1911
32 x 24,5 cm