1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
20 x 15 cm
Signatura: T.F.Šimon, v tisku TFŠ
lept (II. varianta)
17,5 x 11,5 cm
17,5 x 18,5 cm
Signatura: T.F.Šimon, v tisku TFŠ 1920
1913
lept, příloha Veraikon
15,5 x 9 cm
Signatura: v tisku TFŠ
1909
olej, karton
30 x 25 cm
Signatura: T.F.Šimon 1909
lept, autorský tisk
17 x 12,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ
1922
lept (II. etat)
21 x 16,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
1910
lept (I. etat)
21 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ 1910
1918
lept (I. stav)
19,5 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ 1918
lept (II. stav)
19,7 x 14,3 cm
Signatura: T.F.Šimon
cliché verre
24,5 x 18,6 cm
Signatura: T.F.Šimon 41, v tisku TFŠ
suchá jehla (I. stav)
25 x 20 cm
Signatura: T.F.Šimon