1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
monotyp
25 x 25 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
1911
lept, III. stav
23,5 x 32,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, monogram 1911 v tisku
19,5 x 17 cm
Signatura: T. F. Šimon, monogram v tisku
kolem 1930
suchá jehla, 2. stav
24 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon, monogran v tisku
lept, III. stav
19,5 x 14 cm
barevný lept č. 7
28 x 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram v desce, LD autorské razítko
12 x lept, soubor č. 97
13 x 9,5 / 18 x 13 cm
Signatura: 12 x PD T. F. Šimon, 12 x monogram v desce
1902
pastel, papír
35 x 60,5 cm
Signatura: PN F. Šimon 1902
30. léta 20. stol.
olej, plátno
65,5 x 80 cm
Signatura: LD T. F. Šimon, T. F. Šimon na rubu
30. léta 20. stol.
olej, karton
27 x 22 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: LD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon
13,5 x 16 cm