1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1913
32 x 38,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ 1913 v tisku
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
1924
4 x 9 cm
Signatura: PD pod textem T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku
7 x 4 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1922
11,5 x 5,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko
11 x 7 cm
Signatura: UD T. F. Šimon a autorské razítko, LU monogram TFŠ v tisku
11,5 x 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon v tisku
1924
11,5 x 7 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, UD autorské razítko
12,5 x 8 cm
13,5 x 8,5 cm
12 x 5,5 cm