1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
lept, dřevoryt
10,5 x 6,5 / 11,5 x 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, UD autorské razítko / LD monogram TFŠ v tisku
vernis mou
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: PN monogram TFŠ 1906 v tisku
14 x lept 95/200
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 14 x různě
vernis mou
v 10,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v tisku
mezzotinta
v 10,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko TFŠ
akvatinta
v 10 ✕ š 6 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
v 12,5 ✕ š 8 cm
lept, autorský tisk
v 14 ✕ š 10,5 cm
akvarel
v 46,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
lept, č. 120
v 31,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ