1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1907
24,5 x 32 cm
Signatura: PD monogram TFŠ 1907 v tisku
16,5 x 14,5 cm
Signatura: LD monogram TFŠ v tisku
1903
olej, karton
21,5 x 28 cm
Signatura: PD monogram FŠ, na rubu T. F. Šimon, 1903
1913
kresba tužkou, akvarel, běloba
37 x 45,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1913
barevné vernis mou, akvatinta 233/350
33 x 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monograam TFŠ v tisku
původní barevný dřevoryt
13,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
1924
barevný lept č. 36
29,5 x 27 cm
Signatura: D T. F. Šimon, PU monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko