1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 29,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku
v 35 ✕ š 43 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
v 27 ✕ š 35 cm
Signatura: PD T. F. Simon, monogram TFŠ v tisku
v 31,5 ✕ š 45,5 cm
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ 1917 v tisku
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
barevná litografie
v 35,526,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko