1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
barevný lept č. 32
17,5 x 20 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, PN monogram TFŠ v tisku
43,5 x 33,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
lept č. 23
24 x 32 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFS v tisku
1924
vernis mou č. 59
34 x 35,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, Ud monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1909
barevný lept č. 280
30 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku, LD autorské razítko
barevný lept č. 131
39 x 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 158
43,5 x 33,5 cm
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: PD F. Šimon 1903
barevný lept č. 131
39 x 31 cm
1909
barevný lept č. 280
30 x 30 cm
1913
32 x 38,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ 1913 v tisku