1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1900
olej, plátno
21 x 31 cm
Signatura: nesignováno
1914
kresba
30,5 x 23 cm
Signatura: T. F. Š.
tužka
43 x 32,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1932
lept (II. stav)
35,5 x 27,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
23 x 29 cm
Signatura: T. F. Šimon
cca 1938
tužka
32,5 x 25 cm
Signatura: T. F. Š.
kresba k leptu (oboustranná)
35 x 36,5 cm
Signatura: T. F. Š.
stav barevného leptu (nátisk)
27,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
lept, autorský tisk
31,8 x 24,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
31,8 x 24,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1. épreuve
29,5 x 29,5 cm
Signatura: T. Š.
1921
olej, karton
26 x 21 cm
Signatura: T. F. Š 1921