1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
lept, novotisk 10/20
36,5 x 23 cm
Signatura: autorské razítko
lept, novotisk 15/20
20 x 10,5 cm
Signatura: autorské razítko, monogram v tisku
barevný lept VIII
13 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram ŠTF v tisku, LD autorské razítko
lept 10/20, novotisk
36,5 x 23 cm
Signatura: autorské razítko
lept, novotisk 15/20
20 x 10,5 cm
14 x 10,5 cm
Signatura: monogram v desce
akvatinta
16 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, LD monogram v tisku
1916
barevný lept, akvatinta
35 x 39,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram v tisku
1909
3 x dřevoryt
3ks 7,5 x 9 cm
Signatura: 3 x monogram v tisku
24,5 x 18,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, T. F. Šimon 1925 v tisku, autorské razítko
lept, tužka
12,5 x 7,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, monogram v tisku
litografie
22 x 19 cm
Signatura: monogram v tisku