1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
14 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
1905
20 x 14 cm
Signatura: T. F. Šimon
suchá jehla, I. stav
18 x 26 cm
Signatura: T. F. Šimon
15,5 x 21 cm
13,5 x 16,5 cm
1915
21 x 14 cm
litografie
21 x 19 cm
Signatura: monogramem TFŠ
24,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
16,5 x 15 cm
Signatura: monogramem TFŠ v tisku
1909
olej, plátno
39 x 25 cm
Signatura: PD F. Š
1921
34 x 46 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
30. léta
25 x 21 cm