1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
lept, tužka
12,5 x 7,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1913
15 x 9 cm
Signatura: T. F. Šimon
kolem 1910
15,5 x 18,5 cm
13 x 14 cm
Signatura: T. F. Šimon
13 x 14 cm
Signatura: monogram v tisku, autorské razítko
lept, I. stav
18 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
25 x 37,5 cm
litografie
22 x 19 cm
Signatura: monogram v tisku
13,5 x 9,5 cm
Signatura: monogram v tisku
lept, novotisk 10/20
36,5 x 23 cm
Signatura: razítko T. F. Šimon
13,5 x 16 cm
Signatura: LN monogram v tisku
17,5 x 13 cm
Signatura: PD monogram v tisku