1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
25 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
měkký kryt, I. étut
34 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
30. léta
26 x 22 cm
Signatura: monogram T. F. Š.
30. léta
18 x 26 cm
Signatura: monogram T. F. Š.
1927-30
16 x 16 cm
1914
36 x 31 cm
29,5 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon 1923
měkký kryt, I. étut
29,5 x 23 cm
Signatura: T. F. Šimon
1918
akvatinta
24,5 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
litografie
10,4 x 8 cm
Signatura: v desce T. F. Šimon
barevná litografie
9,5 x 9,5 cm
Signatura: T. F. Šimon v tisku
16,4 x 17,6 cm
Signatura: T. F. Šimon