1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
vernis mou
35 x 30 cm
Signatura: T.F.Šimon
1924
30 x 20 cm
Signatura: T.F.Šimon
vernis mou
32 x 25 cm
Signatura: T.F.Šimon
1916
kresba tužkou, papír
12 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
1916
kresba tužkou, papír
13 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
20 x 14,5 cm
Signatura: TFŠ u Sv. Tomáše
kresba tužkou, papír
20 x 14,5 cm
Signatura: TFŠ
kresba rudkou, papír
26,5 x 20,8 cm
Signatura: Rab FŠ 1935.
1911
15 x 18 cm
Signatura: T.F.Šimon
1922
lept č. 27
19 x 25 cm
Signatura: T.F.Šimon
akvatinta
14,5 x 13,3 cm
Signatura: T.F.Šimon
kresba tužkou, papír
17 x 23 cm
Signatura: nesignováno