1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1909
dřevoryt (pět tisků)
24 x 18 cm
Signatura: TFŠ
kol. 1905
lept (3. stav)
22 x 14 cm
Signatura: TFŠ
1912
kresba k leptu
16 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
kol. 1927
14 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
1912
17,5 x 20,5 cm
Signatura: ŠTF
36 x 57 cm
Signatura: TFŠ
1921
17 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon
29 x 22,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1905
tužka a barevné tužky
19 x 11 cm
Signatura: TFŠ
1911
22 x 13,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1909
tuš
19 x 16 cm
Signatura: nesignováno
1908
tisk z přeškrtané desky
43,5 x 37 cm
Signatura: TFŠ