1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
30 x 21 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ
29,5 x 19,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
1921
suchá jehla (I. stav)
24 x 17,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
1906
19 x 12 cm 3x
Signatura: nesignováno
1905
25,5 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
23,5 x 20,8 cm
Signatura: T.F.Šimon
1910
13,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
27 x 24 cm
Signatura: FŠ 1919 Reims
1921
akvarel, tužka
22,3 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, karton
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, karton
12,3 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, karton
18 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno