1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1921
kresba tuší, akvarel
17 x 16 cm
kol. 1928
10,5 x 15 cm
1916
16 x 19,5 cm
1909
22 x 30 cm
Signatura: monogramem
11 x 16 cm
kol. 1910
17 x 20,5 cm
1909
23 x 16,5 cm
7 x 4,5 cm
12 x 18 cm, 16 x 10,5 cm
12 x 14 cm, 12 x 13 cm
Signatura: monogramem TFŠ
1927-30
23 x 17 cm
14 x 10,5 cm
Signatura: T. F. Šimon