1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
suchá jehla (II. stav)
37,5 x 27,4 cm
Signatura: T. F. Šimon
32 x 23,2 cm
Signatura: T. F. Šimon
24,7 x 20,3 cm
Signatura: T. F. Šimon
1908
tuš, tužka
31,7 x 24,4 cm
Signatura: nesignováno
1910
uhel, tužka
30 x 43,5 cm
Signatura: monogram TFŠ
měkký kryt
35,5 x 40,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
měkký kryt
30 x 35,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1910
20,8 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon
1913
15,5 x 13,5 cm
1902
20,5 x 25 cm
Signatura: nesignováno
1918
19,5 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon
mezzotinta
26 x 18,5 cm
Signatura: značeno v tisku TFŠ