1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1913
kresba tužkou, papír
22 x 19,5 cm
Signatura: FŠ
1911
17 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon
1921
akvarel, tužka, papír
17 x 15 cm
Signatura: nesignováno
1910
17 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
25 x 29 cm
Signatura: T. F. Šimon
32 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon
23 x 28,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
21 x 29,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
32,5 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon
30 x 23 cm
Signatura: T. F. Šimon
21 x 30 cm
Signatura: T. F. Šimon
1913
lept 112
33,5 x 23,5 cm
Signatura: T. F. Šimon