1877–1942
849
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 21 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ v tisku
vernis mou
v 31 ✕ š 38 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ 1919 v tisku
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
v 29 ✕ š 34 cm
Signatura: PD T. F. Simon
v 34 ✕ š 41 cm
olej, plátno
v 95 ✕ š 110 cm
Signatura: PD F. Šimon 1903
barevný lept 47/250
v 30 ✕ š 39 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku, autorské razítko
barevný lept, č. 292
v 39 ✕ š 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku
barevný lept, č. 292
v 31 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, LN monogram TFŠ v tisku
v 31 ✕ š 30 cm
v 29,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon