1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
kresba k leptu (oboustranná)
35 x 36,5 cm
Signatura: T. F. Š.
stav barevného leptu (nátisk)
27,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
lept, autorský tisk
31,8 x 24,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
31,8 x 24,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1. épreuve
29,5 x 29,5 cm
Signatura: T. Š.
1921
olej, karton
26 x 21 cm
Signatura: T. F. Š 1921
1898
olej, karton
22,5 x 18,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1898
20. léta
tužka
27 x 21 cm
Signatura: T. F. Šimon
suchá jehla, 1. stav
17,5 x 14,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
16,6 x 14,8 cm
Signatura: T. F. Šimon
1918
měkký kryt
16 x 17 cm
Signatura: T. F. Šimon
barevný lept, komb. grafika
35 x 27 cm
Signatura: T. F. Šimon