1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
cca 1910
kresba tužkou, karton
17 x 25 cm
Signatura: T.F. Šimon Amsterdam
cca 1910
kresba tužkou, papír
22 x 17 cm
Signatura: T.F.Š.
cca 1915
kresba tužkou, papír
21,5 x 20,5 cm
Signatura: T.F.Š.
1915
vernis mou
20 x 12 cm
Signatura: v tisku TFŠ
1913
kresba tužkou, karton
20 x 17 cm
Signatura: T.F.Š. 1913
cca 1930
kresba tužkou, papír
17 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
20 x 14,5 cm
Signatura: T.F. Šimon, v tisku T.F.Š.
cliché verre
24 x 19 cm
13,5 x 10 cm
Signatura: v tisku TFŠ
1917
12,5 x 8 cm
cca 1930
12 x 10 cm
cca 1920
12 x 10 cm