1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
16 x 23,5 cm
Signatura: PD TFŠimon
1909
17,5 x 23 cm
Signatura: LD monogram TFŠ 1909 v tisku
vernis mou
19,5 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
lept, č. 21
13,5 x 19 cm
barevný lept, akvatinta, č. 115
31,5 x 45 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram v tisku, LD autorské razítko
lept, č. 70
22,5 x 28,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1922
lept, č. 18
18 x 24,5 cm
olej, plátno
66 x 82 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, T. F. Šimon 1940 na rubu
grafický list
25 x 25 cm
barevný lept č. 29
33,5 x 26,5 cm
1911
barevný lept č. 90
31 x 40,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ 1911 v tisku
suchá jehla č. 31
24 x 26 cm