1877–1942
851
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 29,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku
v 35 ✕ š 43 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
v 27 ✕ š 35 cm
Signatura: PD T. F. Simon, monogram TFŠ v tisku
v 31,5 ✕ š 45,5 cm
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ 1917 v tisku
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
barevná litografie
v 35,526,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1907
24,5 x 32 cm
Signatura: PD monogram TFŠ 1907 v tisku
16,5 x 14,5 cm
Signatura: LD monogram TFŠ v tisku
1903
olej, karton
21,5 x 28 cm
Signatura: PD monogram FŠ, na rubu T. F. Šimon, 1903