1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
12 x 11 cm
kolem 1913
měkký kryt
9,5 x 7,5 cm a 8,5 x 10,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1913
15 x 9 cm
Signatura: monogram v tisku
24,5 x 18 cm
1924
30 x 31 cm
Signatura: T. F. Šimmon 1924
13,5 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon
11 x 8,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
barevná litografie
31,5 x 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevný litografie épr d´artiste
29,5 x 37 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
21 x 30 cm
Signatura: T. F. Šimon
vernis mou I. état
33,5 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
1913
34 x 23,5 cm
Signatura: T. F. Šimon