1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
pastel, papír
20 x 15,5 cm
Signatura: PD T.F.Š.
tuš, akvarel, karton
13,5 x 15 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
1913
litografie
30 x 33,5 cm
Signatura: v tisku T.F.Š. 1913
barevný lept s akvatintou
32 x 27 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
1910
tužka, křída, karton
35,5 x 45,5 cm
Signatura: DU T.F.Š 1910
35 x 46 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
komb. technika (tužka, akvarel) karton
33 x 41,5 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
29,5 x 27 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
20 x 18 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
tužka, akvarel, papír
31,5 x 30 cm
Signatura: DU T.F.Š.
akvatinta
20 x 18 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
18 x 20 cm
Signatura: PD T.F.Šimon