1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
13,4 x 16 cm
Signatura: v tisku TFS
cca. 1910
23 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
1922
11,8 x 10 cm
Signatura: v tisku TFS
cliché verre
25 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon 41
30. léta
suchá jehla (I. stav)
29,5 x 23,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept (I. stav)
32,5 x 24,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
30. léta
lept č. 37
28 x 20,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept, ruční papír
19 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
30. léta
32 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon
27 x 24,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1918
32 x 28,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1918
vernis mou, IV. état
29 x 23,5 cm
Signatura: T. F. Šimon