litografie s podtiskem
v 11 ✕ š 7 cm
Signatura: D Kamil Lhoták 82
litografie s podtiskem
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: N Kamil Lhoták 78
reliéfní tisk, tranzotyp
v 17 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný 74
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Žemlička
barevná litografie
v 25,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Žemlička
barevná suchá jehla
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Janeček
barevný linoryt
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
litografie
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
litografie
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Jan Štursa
dřevoryt s podtiskem
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
akvatinta 18/100
v 32,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1986
akvatinta 23/100
v 33 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Čepelák 1986
litografie
v 28 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
serigrafie 42/70
v 17,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1974/76
barevná litografie
v 24 ✕ š 36 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1978
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 94
v 19,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Pauzer 75-94
originální fotografie 43/60
v 14 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Vilém Reichmann 85
50. léta 20. stol.
linoryt / suchá jehla
15 x 13 / 13,5 x 4,5 cm
Signatura: 1 x PD monogram EO v tisku
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 67. - 02.
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 02.
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm