lept, autorský tisk
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
lept 27/100
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79
v 16,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Grmelová 96
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik-25 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vik-27 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik-26 v tisku
litografie
v 44 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Junek
suchá jehla 22/30
v 43 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1972
v 23 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram v tisku
kombinovaná technika, strojopis, papír na papíru
v 50,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Karel Adamus
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 32,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Milena Šoltészová 76
autorské razítko
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD monogram JHK
v 38,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD J. Moldřík
v 47 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Rusek
v 30,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Severová J.
barevný ofset
v 53 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Kolář 98
v 24,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský, M Švabinský v tisku
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová
v 16 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Miroslava Zychová
suchá jehla 8/25
v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD V. Janoušková
akvarel
v 20 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Chaba
v 32 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1973
suchá jehla 25/31
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Guderna 1999