suchá jehla, zkušební tisk
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD monogram Šk 72
dřevoryt 4/67
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
suchá jehla 25/50
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 74
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 75
2 x dřevoryt
15,5 x 10 / 14 x 8 cm
Signatura: 2 x PD B. Lacina
barevný linoryt 4/8
v 39,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 67
barevná litografie 78/150
v 32 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jar. Šámal 72
2 x dřevoryt (32/150, 24/60)
19,5 x 14 / 39,5 x 28 cm
Signatura: 2 x PD Hadlač (64, 72)
akvatinta 20/100
v 29 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Čepelák
litografie
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Ivo Saliger
barevný dřevoryt č. 26
v 45,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD J. Váchal (s nečitelnou datací)
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
barevná litografie 41/80
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
v 6 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 50
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
v 13,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram J. H. v tisku
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 30/200
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD V Komárek
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: LN M Švabinský v tisku
litografie
v 9,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 27/120
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
barevná litografie 21/60
v 49 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Eva Natus-Šalamounová, PD 1992
barevná litografie 31/70
v 49 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
monotyp
v 50 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jiří Salajka 2001