v 23,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Eva Bednářová
litografie
v 21 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PN Vik-27 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 23 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram CB v tisku
barevná litografie
v 23,5 ✕ š 18 cm
litografie
v 12 ✕ š 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 70
litografie
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD V. Komárek
v 9 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
dřevoryt 2/200
v 10,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD V. Komárek
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD K. Oberthor 67
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos. 79
litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 2 x PD Kábrt
3 x barevná litografie
v 18,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD monogram AR. v tisku
v 13,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková 72
v 11 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Rožátová El 68
v 17 ✕ š 30 cm
Signatura: PD J. Toskstein
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD O. Fiala
barevný lept 15/60
v 21 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Pileček 84
v 11 ✕ š 7 cm
Signatura: PD A. J. Alex
2 x dřevoryt
9,5 x 7,5 / 9 x 8 cm
Signatura: 1 x LD monogram J. V. v tisku
2 x dřevoryt
10 x 8,5 / 15 x 7 cm
Signatura: 1 x LU monogram v tisku