litografie 37/135
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1995
barevná serigrafie
v 11 ✕ š 15 cm
Signatura: PD K. Lhoták 87
v 13 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka 73
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 71
lept 24/100
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Otava 1977
dřevoryt, akvarel
v 26,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Jeňýk 78
2 x dřevoryt
19,5 x 13,5 / 15,5 x 8 cm
Signatura: PD Miloš Slezák / M. Slezák 1988
barevná serigrafie
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: LD Slíva v tisku
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD O. Smutný
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD V. Bláha 1988
lept 171/200
v 11,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD M. Blabolilová
rytina
v 17,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška
lept 4/30
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Drápal
barevná serigrafie 47/50
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD E. Halberštát 99
barevná serigrafie
v 18,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Jos. Hampl 70
suchá jehla, akvarel
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2012
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Houra 85
barevná serigrafie
v 21,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD Dalibor Chatrný
suchá jehla 7/9
v 27,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Wielgus 89
kolorovaná suchá jehla
v 11,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Reynek
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík
lept 73/100
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: UD A. Brunovský 1988
lept 27/100
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD A Brunovský 1989
suchá jehla, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD J. Jíra 98