v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram PAG v tisku
v 18 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku
litografie
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Řeřicha
lept 6/300
v 17 ✕ š 23 cm
Signatura: PD V Silovský
měkký kryt
v 23 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
barevná litografie 96/100
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Petrovan
v 23,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram JK v tisku
barevná litografie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: LD R. Kubíček v tisku
litografie
v 26 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
lept 12/150
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD nečitelná 79
suchá jehla 15/30
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD V Komárek
barevná serigrafie 15/34
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jan Rajlich 74
suchá jehla 15/34
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Šimorda 74
dřevoryt 15/40
v 25 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Hadlač 74
suchá jehla 15/30
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 74
lept 15/40
v 19,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Havlíček 74
lept, akvatinta, papír na papíru
v 24 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný
litografie
v 20 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Istler, PD 1944
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
v 18,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná litografie 16/200
v 30,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček
suchá jehla 39/150
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Vláčil 63
2 x lept (32/50, 39/100)
27,5 x 17,5 / 16,5 x 14 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1972, PD Jiří Vláčil 1969
suchá jehla 25/50
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 72