barevná litografie, autorský tisk
v 32 ✕ š 24 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 5/45
v 21 ✕ š 32,5 cm
Signatura: UD Ivana Lomová 1996
7 x barevný lept, akvatinta 95/100
v 20 ✕ š 16 cm
Signatura: 7 x PD Kábrt 86, na frontispisu J. Kábrt
barevná litografie
v 18 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 86
lept 7/50
v 13 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Václav Kabát
litografie
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Fremund
suchá jehla 33/45
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 93
barevná suchá jehla
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: UD A Born
v 5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD autorské razítko
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek
v 9,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD A Brunovský
v 15 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram K. L., D 13. 2. Kamil Lhoták 82 v tisku
serigrafie 153/180
v 10,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD A Born
lept 21/24
v 7 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Boštík 45
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 9 cm
Signatura: UD V Komárek
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Ota Janeček
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Hořánek 88
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: UD L. Jiřincová, na rubu L. Jiřincová
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD R. Kratina
v 12 ✕ š 19 cm
Signatura: PD R. Kratina