litografie
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Trnka 42
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: PD autorské razítko Kupka
barevná serigrafie 12/14
v 48 ✕ š 53,5 cm
Signatura: LD D. Fischer 76
tisk
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2002
tisk
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 1999
tisk
v 21,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2000
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD C. Bouda v tisku
lept, strukturální grafika, autorský tisk
v 79,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD L. Přibyl 64
barevná litografie 14/55
v 79,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevná serigrafie
v 91 ✕ š 70 cm
Signatura: PD D Fischer 85
barevný linoryt 10/38
v 6 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Krizek 58
litografie, ruční papír 20/30
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD M Švabinský, PU monogram ŠM / 61 v tisku
litografie
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
barevná litografie
v 15 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD J. Jíra 92
v 22,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V. Komárek
v 23 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V. Komárek
litografie
v 26 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD J. Kaiser
litografie
v 30 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Jan Halla
litografie
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Emil Kotrba
litografie
v 21,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Emil Kotrba
v 27,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Reznicek v tisku
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 29,5 ✕ š 24 cm
barevná litografie
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Vindišová v tisku