v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
akvatinta 39/100
v 21,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1992
papírotisk
v 19 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška
barevná litografie
v 18 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 37/40
v 9,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 58
barevná serigrafie 19/30
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jan Rajlich 73
barevná serigrafie, zkušební autorský tisk II.
v 15,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Rajlich 83
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Istler
suchá jehla 44/50
v 44,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD V Komárek 79
suchá jehla 3/50
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: UD V Komárek
litografie 99/200
v 33,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
barevná litografie
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
mezzotinta, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M. M. Šechtlová
v 24 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J Majer
v 28 ✕ š 37 cm
Signatura: neznačeno
v 23 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V Komárek
barevná litografie 35/100
v 36 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Andy Warhol v tisku
barevná litografie 59/100
v 38 ✕ š 37 cm
barevný lept, akvatinta, autorský tisk
v 10 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
barevná litografie 42/200
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: UD K. Beneš 81
vernis mou
v 31 ✕ š 38 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ 1919 v tisku
barevná litografie
v 46 ✕ š 34,5 cm