barevná litografie 34/200
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláče 48
v 24,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: nesignováno
barevný lept 95/125
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Karel Demel 76
barevný lept 123/200
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Istler 96
grafický list
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla 64/75
v 44 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak
suchá jehla 4/75
v 39 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1996
suchá jehla 36/75
v 41,5 ✕ š 54,5 cm
lept 42/75
v 48,5 ✕ š 64 cm
lept 42/75
v 41,5 ✕ š 60 cm
barevný grafický list, č. tisku 9
v 42,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Váchal 48, UD J. Váchal 48 v tisku
barevná ocelorytina 177/200
v 16 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Švengsbír, J. Švengsbír v tisku
lept s akvatintou 4/100
v 30 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Čepelák
lept a akvatintou 60/100
v 37,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Čepelák 1980
strukturální grafika, reliéfní tisk
v 22,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Hampl
strukturální grafika, suchá jehla 24/31
v 28 ✕ š 23 cm
Signatura: PD V. Janoušková, UD 1964
barevná serigrafie 42/80
v 30,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
suchá jehla 30/30
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Bedřich Dlouhý, Dlouhý 2004 v tisku
60. léta 20. stol.
suchá jehla 2/25
v 22 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD V. Janoušková
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
slepotisk
v 7 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
rytina
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný
digitální tisk
v 12 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Eduard Ovčáček