lept 42/100
v 26,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová
barevná litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD monogram CB v tisku
v 29 ✕ š 34 cm
Signatura: PD T. F. Simon
6 x dřevoryt
30 x 26 / 24 x 23 cm
Signatura: 4 x Kupka v tisku, 1 x K. v tisku
v 34 ✕ š 41 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ v tisku
litografie
v 23 ✕ š 30 cm
Signatura: UD Istler
2. pol. 20. století
barevná litografie 6/70
v 41 ✕ š 46 cm
Signatura: PD A Born
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
v 27,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD František Tichý 39, monogram T v tisku
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
lept, varianta s kresbou 1/1
v 48,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
strukturální grafika 8/10
v 36 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1959
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
symetrická grafika, monotyp, olej
v 17 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD V. Boudník 1962
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
vícebarevný soutisk z perforovaného plechu, autorský tisk 4/10
v 54 ✕ š 77 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1970
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
vícebarevný soutisk z perforovaného plechu, autorský tisk
v 78 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Alena Kučeová 1965
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta, autorský tisk
v 32 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
v 30 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Josef Vaic
lept, autorský tisk
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Daniela Havlíčková 71
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Jarosl Riegel 1911
lept 31/80
v 28,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD K. Chaba 77