tisk, limitovaná edice 182/600
v 52,5 ✕ š 27 cm
Signatura: UD monogram OS v tisku
kolorovaný lept 6/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD A. Antonová 09
barevná litografie, autorský tisk
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hodonský
3 x litografie
v 23,5 ✕ š 16 cm
Signatura: 3 x PD L. Jiřincová
lept, barevná akvatinta
v 17 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Boisgonthier
barevná serigrafie
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Grygar 81
kombinovaná grafická technika
v 41,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram FD 66
kombinovaná grafická technika, lept, strukturální grafika 77/150
v 14 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Vilhelmová L. 1998
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Zdeněk Veselý 2001
v 16,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Hana U
lept, autorský tisk
v 16,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD E. Tomanová
v 14,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
kombinovaná grafická technika, strukturální grafika 23/45
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD A. Tachezy 06
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
lept, akvatinta
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Milada Šindlerová, monogram MŠ v tisku
barevná litografie
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: PD B. Šalamounová 2000
lept 7/90
v 8,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
lept 7/90
v 8,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
lept, akvatinta
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Sukdolák
lept, akvatinta
v 18 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Sukdolák
barevný linoryt
v 16 ✕ š 22,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta 91/100
v 16 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Karla Ryvolová
v 7 ✕ š 8,5 cm
barevná litografie 36/200
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: UD K. Oberthor 69