mědirytina
v 7,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná akvatinta
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Pavel Simon, LD monogram PŠ v tisku
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1921, LN Vondrouš Praha 1921 v tisku
lept, mezzatinta
v 19,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Claude le Lorrein delin. v tisku, PD R. Earlom fecit. v tisku
barevná litografie
v 32,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 8 ✕ š 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
dekalk
v 14,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
strukturální grafika, papír na papíru
v 15 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD P. Nešleha 1965
digitální tisk
v 11 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Urbásek
tisk, autorská kniha - 9 karet, 1 karta CV
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: 2 x na přebalu Jiří Valoch v tisku, na kartách 1 x Jiří Valoch v tisku, 8 x monogram VCH 66 v tisku
1997, 1980, 2010
tisk, 2 x publikace, 4 karty v přebalu
21 x 20,5 / 29,5 x 21 / 17 x 13 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie 220/300
v 36,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Miró v tisku
lept, akvatinta, koláž 4/60
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J Souček 92
barevná litografie 17/28
v 42,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: UD Jiří Šalamoun 78
suchá jehla, autorský tisk
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J J Králík 82
barevný lept č. 174
v 33 ✕ š 38 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
lept, autorský tisk
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ 1933 v tisku, LD autorské razítko
barevná litografie 1/35
v 45 ✕ š 56 cm
Signatura: PD A. Born 73
lept 4/12
v 43,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1971, LD Jánuš Kubíček 1971 v tisku
v 58,5 ✕ š 48 cm
Signatura: UD Luigi Kasimir